patisseriebykatarinasimonova.sk

Torty na všetky príležitosti

Narodeninové, meninové, cirkevné...

Rada vám upečiem tortičku na každú príležitosť. Vašu tortu vám po konzultácii upečiem presne podľa vašich požiadaviek. Je možné vybrať si z nasledovných príchutí:

Korpusy

Vanilkový, kakaový, brownies korpus (hutný čokoládový), orechový, pistáciový, kokosový, red velvet ( šťavnatý korpus s nezameniteľnou chuťou cmaru), makový, mrkvový. Každý korpus je možné upiecť aj v bezlepkovej verzii za príplatok 3€.

Plnky

Základ plniek v mojich tortách tvorí kvalitný syr mascarpone, kvalitná živočíšna smotana, tvaroh, a biela čokoláda.

Obľúbené príchute náplní: biela čokoláda, mliečna čokoláda, horká čokoláda, vanilka, pistácia, kokos, ovocie(maliny, lesná zmes, čučoriedky, mango, višne, passion fruit…)

Okrem plniek sú moje torty často obohatené o tekutý karamel, slaný karamel, čokoládovú ganache, kvalitné džemy, ovocné courdy, čerstvé ovocie, ktoré tortám dodáva šťavnatosť a jedinečnú chuť.

Fantázii ani chuťovým pohárikom sa medze nekladú a preto si okrem vymenovaných príchutí nakombinovať svoju jedinečnú tortičku.

Finálne zdobenie

Na zdobenie tort používam živé kvety, bylinky, rôzne sladkosti, zápich v tvare čísiel, mien, alebo iného textu podľa želania.

Ak nemáte predstavu ako by mala vaša tortička vyzerať môžete sa inšpirovať v moje galérii, kde nájdete rôzne tortičky, ktoré som zatiaľ upiekla, alebo môže nechať zdobenie na mne.

Ak máte konkrétu predstavu ako by mala vaša tortička vyzerať, kľudne mi môžete poslať fotku a ja sa vám budem snažiť pripraviť tortičku podľa vašej predstavy.

Veľkosť a počet porcií torty:

Jednoposchodová:

18cm- 12 a viac porcií

24cm- 16 a viac porcií

32cm- 26 a viac porcií

Dvojposchodová torta:

12-24cm- 32porcií

18-26cm- 44porcií

26-32cm- 60porcií

Finálna cena torty závisí od finálneho zdobenia, ktoré prispôsobím vaším požiadavkám.